Február 2019

100 éves az iskolánk

Tanulók, szülők részére:

Gondviselői jelszó igénylésével kapcsolatos információkért kattintson ide!

A KRÉTA Elektronikus ellenőrző modulja a Gondviselők és Tanulók számára nyújt segítséget az Elektronikus naplóban tárolt adatok áttekintésével kapcsolatban. Az alábbi videóban a számítógépen keresztül elérhető felület, és annak részei kerülnek bemutatásra.

A KRÉTA Elektronikus ellenőrző modulja a Gondviselők és Tanulók számára nem csak számítógép segítségével, hanem az Applikációs boltokból letöltve Android és iOS operációs rendszerű készülékeken is elérhető. Az Elektronikus ellenőrző modul Applikáció funkcióiban némiképp eltér a számítógépes verziótól abból kifolyólag, hogy maga az eszköz, illetve annak működése is eltér egymástól.

Az alábbi videóban Android rendszerű mobiltelefonon keresztül elérhető felület, és annak részei kerülnek bemutatásra.

A KRÉTA Ellenőrző Android mobil alkalmazás letöltéséhez kattintson ide!

Az alábbi videóban az iPad készülékeken elérhető felület, és annak részei kerülnek bemutatásra.

A KRÉTA Ellenőrző iOS mobil alkalmazás letöltéséhez kattintson ide!

Részletes leírás itt: KRÉTA Elektronikus Ellenőrző - Felhasználói Kézikönyv

Jelenleg futó pályázatok

Támogatás

Tisztelt Látogató!