Felügyelet

A tanulók felügyeletének rendje:

A tanulók napközbeni felügyeletét a szülők/törvényes képviselők írásos kérelme alapján hétfőtől péntekig
18:00 óráig biztosítjuk.

Nyitvatartás

Hétköznapokon: 7:00 -18:00
Ügyeleti napokon: 9:00-13:00
Ünnep-és munkaszüneti napokon: zárva

Támogatás

Tisztelt Látogató!

Ha teheti,
támogassa iskolánk tanulóit!

A Márki Sándor Általános Iskola Gyermekeiért Alapítvány szívesen fogadja a személyi jövedelemadója
1%-nak felajánlását!

Adószámunk: 18383434-1-04

Köszönettel:
Az Alapítvány Kuratóriuma

100 éves az iskolánk

Tisztelt Szülők!

Tájékoztatom Önöket, hogy az iskolai hit- és erkölcstan oktatás megszervezéséről szóló tájékoztató nap megszervezése ebben a tanévben a járványügyi helyzet miatt személyes formában nem valósulhat meg.
A vészhelyzetre való tekintettel az egyházak tájékoztató anyagai az alábbiakban tekinthetőek meg.
Az oktatást vállaló egyházak: Magyar Katolikus Egyház, Magyarországi Baptista Egyház.

Magyarországi Baptista Egyház tájékoztatója:

Magyarországi Baptista Egyház tájékoztatója

Videó:

Magyar Katolikus Egyház tájékoztatója:

Tisztelt Szülők!

Szeretettel várjuk gyermekeik jelentkezését a választható katolikus hittan órákra a 2023/24. tanévben is.  Amennyiben szeretnék a keresztény katolikus értékrend felbecsülhetetlen  kincsével megajándékozni gyermekeiket, akkor bátran írassák őket a választható katolikus hittan órára. Imádkozzunk közösen azért, hogy a pandémia mihamarabbi megszűnésével a kétegyházi római katolikus plébánia együttműködve a Kétegyházi Márki Sándor Általános Iskolával meg tudja valósítani mindazokat a terveket, amelyek keretében sok értékes program által tudjuk személyre szabottan és élmény alapúvá tenni gyermekeik számára  azt, amit azzal a névvel illetünk, hogy keresztény.

Mit ad a katolikus hittan gyermeke számára? A legfontosabbat: azt a krisztusi emberséget, amelyre minden embernek maradéktalanul szüksége van ebben a földi életben. Röviden összefoglalva azt a három Isteni erényt nyújtja Isten felbecsülhetetlen ajándékaként, amelyre egyéni és közösségi életünk embersége épül: HITET, REMÉNYT és SZERETETET.

Szeretettel várjuk jelentkezésüket!
Gusztáv atya

Az alábbi linken elolvashatják Udvardy György érsek hitoktatást népszerűsítő interjúját:

Jelenleg futó projektek