Bozsik-torna
Iskolánk tanulói ismét Bozsik-tornán vehettek részt 2026. 05. 11-én. Nagy lelkesedéssel indultak, és vettek részt a rendezvényen, ahol ismét a közös mozgás öröme volt a…
Iskolánk tanulói ismét Bozsik-tornán vehettek részt 2026. 05. 11-én. Nagy lelkesedéssel indultak, és vettek részt a rendezvényen, ahol ismét a közös mozgás öröme volt a…
© 2026 Kétegyházi Márki Sándor Általános Iskola. Minden jog fenntartva.
Grafikai elemek forrása: magnific.com