Kapcsolódó bejegyzések

  • |

    Papírgyűjtés 2025

    A 2025.09.22-én megrendezett Papírgyűjtés során iskolánk tanulói a szülői közösség segítségével, a Diákönkormányzat szervezésében több, mint 2,5 tonna papírt gyűjtöttek össze, melyet újrahasznosítás céljából Békéscsabára…

  • |

    Mozogjunk együtt!

    Iskolánkban fontos szerepet kap a közösségépítés. Ennek egyik remek módja, a közös sporttevékenység. Hiszen ez nemcsak az egészség megőrzésének eszköze, hanem erős közösségformáló erő is….

  • |

    Zánkai Erzsébet-tábor

    A Kétegyházi Márki Sándor Általános Iskola 4-5-6.osztályos tanulói három felejthetetlen napot töltöttek a Zánkai Erzsébet-táborban. A rengeteg program, melyekben részt vettünk, szinte egymást követték. Íme…